Poznaj FESTA-TECH

Zakres działalności

Firma FESTA-TECH s.c. oferuje kompleksowe usługi z zakresu wyposażenia w urządzenia gastronomiczne i środki czystości.

Zakres naszej działalności obejmuje: wyposażenie lokali gastronomicznych, projekty technologii kuchni, systemy wspomagania sprzedaży, serwis, urządzeń gastronomicznych, wdrożenia i doradztwo techniczne, profesjonalne środki czystości.

Zapewniamy bezpłatny transport, montaż i uruchomienie urządzeń, szkolenie personelu oraz serwis gwarancyjny.

Wysoka jakość

ZAPEWNIAMY

Sprawną

obsługę

Szczególny nacisk kładziemy na szybką i sprawną obsługę serwisową, gdyż zdajemy sobie sprawę jak ważna jest ciągła i bezawaryjna praca w kuchni. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach, aby poszerzyć swoją wiedzę i być pomocnym dla Państwa w każdej sytuacji.​

Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, nasi pracownicy łączą nowoczesny sposób myślenia z bogatą wiedzą na temat gastronomii. Skutecznie realizujemy zlecenia o różnorodnym charakterze.

Współpracę z inwestorem rozpoczynamy od przygotowania projektu technologicznego, który opiniujemy u rzeczoznawcy d/s sanitarno epidemiologicznych; jest on podstawą do odbioru obiektu oraz tworzenia dokumentacji HCCP.

Doświadczenie

Najważniejszą sprawą dla nas jest Państwa satysfakcja, dlatego współpracę opieramy na lojalności i wzajemnym zaufaniu. Wieloletnia praca w branży gastronomicznej pozwoliła nam udoskonalić i rozwijać nasze umiejętności, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że współpraca z nami nie tylko zaspokoi Państwa potrzeby, ale również przełoży się na wymienione efekty osiągane w przyszłości.